Пам’ятаємо… Шануємо… Вклоняємося… 23 травня — День Героїв в Україні.

Дата: 23.05.2022 08:28

Це день пам’яті тих українців, які присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність нашої держави: лицарів Київської Русі, козаків Гетьманщини, Січових стрільців та вояків армії УНР, УПА, діячів ОУН. Та передусім це вияв шани сучасним лицарям, козакам, борцям за волю — героям Небесної Сотні та воїнам АТО/ООС.

День Героїв — є символом непоборності української нації, її слави та сили. У глибокій скорботі та шані ми схиляємо голови перед подвигами чоловіків та жінок, котрі віддали своє життя за волю нашої держави, її майбутнє, а наше теперішнє.

Особлива вдячність воїнам, які ціною власної крові боронять Україну тут і тепер та показують кожному із нас взірець патріотизму та самовідданості.

Нехай ідея державності та незалежності стане для нас, сучасних українців, дороговказом на майбутнє та символом боротьби за велич Української держави!

Наш святий обов’язок — продовження боротьби у якій віддали своє життя наші воїни. Честь і слава тим, хто нині стоїть на рубежах і оберігає наш спокій. Слава Героям!

Слава Україні! Героям Слава!

З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської сільської ради Маргарита МЕДВЕДЮК.