Сьогодні, 20 травня 2022 року свій 95 – річний ювілей святкує довгожителька села Клепачі Поліна Денисівна КОРЧИНСЬКА.

Дата: 20.05.2022 18:12

З цією визначною подією, ювілярку завітали привітати: староста Клепачівського старостинського округу – Анатолій КЛІМЧУК, бібліотекар -  Наталія КАЛЕНЮК та директор СБК -  Любов ЗАКУСИЛО.
Від усієї громади привітали іменинницю, побажали їй здоров’я та життєвої наснаги вручивши гарні квіти та подарунок.

Поліна Денисівна учасник Другої світової війни, мама двох дітей, бабуся дев’яти онуків, п’яти правнуків та трьох праправнуків.  До нашої громади переїхала з Ярмолинецького району вже у поважному віці. Так склалося, що довелося пережити втрату своєї дочки. Однак, тепле родинне коло допомагає жити далі.

Квіти, теплі слова та подарунки стали свідченням поваги та вдячності ювілярці за її життєвий шлях. Гості пообіцяли іменинниці, що обов’язково приїдуть вітати її зі 100-м ювілеєм.

Тож бажаємо Поліні Денисівні ще довго-довго жити в колі своєї дружної родини. Щоб не забувались приємні моменти життя і на душі ставало тепло. Мирного неба, міцного здоров’я, енергії й бадьорості!