Шановні сімейні лікарі! Щиро вітаємо Вас з нагоди Всесвітнього дня сімейного лікаря, яке ми святкуємо щороку 19 травня!

Дата: 19.05.2022 08:47

Завдяки Вашій турботі та професійній майстерності у людини з’являється віра та надія на одужання, і це найголовніше.

З усього серця бажаємо Вам невичерпного оптимізму, натхнення й терпіння, підтримки у всіх Ваших добрих починаннях! Нехай примножуються плани і прагнення, а зусилля і справи сприяють розквіту нашої громади.

Зичимо Вам щастя, радості, міцного здоров’я, гармонії і благополуччя, Божого благословення! Нехай кожен Ваш день буде наповнений корисними справами і теплом людських відносин, мрії втілюються у життя та приносять бажану радість і задоволення.

З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської сільської ради Маргарита МЕДВЕДЮК.