Шановна громадо! Вітаємо усіх Вас з чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури – з Днем вишиванки.

Дата: 19.05.2022 07:00

Вишивка – символ, який зберігає коріння, ідентичність, розуміння себе. Це наша історія: міфологія, релігія, давнє мистецтво наших предків, душа нашого народу.

В цей день українці по всьому світу одягають вишиті сорочки, бо знають, шанують та поважають національну культуру та традиції.

Сьогоднішнє свято – це не лише свято Вишиванки. Це свято єдності України. Вона дає велике почуття поваги і любові до українських національних традицій, до країни, один до одного!

Тож нехай мудрість і сила тисячолітньої традиції дає нам натхнення до праці та боротьби. Бажаємо укріплення української ідентичності заради процвітання нашої країни.

Нехай українська Вишиванка огорне всіх нас теплом тисяч поколінь українців!

Миру вам, добра та злагоди.

Зі святом вас!

З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської сільської ради Маргарита МЕДВЕДЮК.