Дорогі наші медсестри! Вітаємо вас з професійним святом – Міжнародним днем медсестри!

Дата: 12.05.2022 06:00

Від імені всієї громади, дякуємо Вам за благородну працю, за людяність і турботу про наше здоров’я!

Ви завжди поряд у найважливіші хвилини – коли людей спіткає біда. Ваші лагідні руки, усміхнені очі та добрі серця вселяють надію і допомагають здолати хвороби.

Медична сестра — це не тільки професія, це покликання. Професія, яку ви обрали, заслуговує на найвищу похвалу, захоплення і повагу. Ви несете на собі величезний тягар чужого болю та відповідальності, адже у ваших руках — людські життя.

Нехай усе хороше, зроблене Вами з душею та натхненням, повертається до вас сторицею! Нехай збудуться всі Ваші задуми, а віра і оптимізм завжди залишаються з Вами. Бажаємо, щоб вдячність колег та пацієнтів завжди супроводжувала та додавала наснаги. Низький уклін за вірність благородному покликанню.

У цей складний для нашої країни час бажаємо всім мирного неба над головою, родинного затишку, міцного здоров’я і безмежного щастя!

З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської громади Маргарита МЕДВЕДЮК.