Любі наші матері! Щиро вітаємо вас із чудовим святом – Днем матері!

Дата: 08.05.2022 08:25

Другої неділі травня усі ми поспішаємо повернутись додому. А дім там, де мама. Поспішаємо, аби вклонитись їй низенько і сказати щире й тепле «дякую».
Мама – найдорожча у світі людина, джерело нового життя, безмежної любові, всепереможного добра, ніжності та ласки.

Споконвіку жінка-мати в Україні символізує берегиню сімейного добробуту та гармонії. Саме від матері залежить виховання дітей, їхнє щастя та майбутнє. Мати відіграє величезну роль у житті кожної людини і в житті всієї держави, бо саме вона прищеплює любов до рідної землі, до національних традицій, мови.

Вічний уклін Вам, дорогі жінки, чиї сини сьогодні завдяки Вашому вихованню в дусі любові до своєї Батьківщини мужньо боронять нашу землю.

Усі наші перемоги, то найбільше щастя для наших мам. Наш біль, то їхній найбільший біль. Материнське серце завжди болітиме, не дивлячись на те, скільки років дитині. Адже доки в нас є матері, то ми ще діти.

Цінуйте кожну мить! Бо завжди не вистачить одного дзвінка, однієї розмови, однієї зустрічі…

Міцного здоров’я кожній мамі! Будьте усміхненими, бережіть своє внутрішнє сяйво! Тепла та затишку, злагоди, душевного спокою!

Зі святом, любі матусі!

З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської сільської ради Маргарита МЕДВЕДЮК.