КОМПЕНСАЦІЯ ЗА ТИМЧАСОВЕ БЕЗОПЛАТНЕ РОЗМІЩЕННЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ (ВІДШКОДУВАННЯ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ)

Дата: 05.05.2022 10:39

Відповідно до Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану і не отримують щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19.03.2022 р. №333, компенсація надається фізичним особам-громадянам України віком від 18 років, які є власниками житлових приміщень приватного житлового фонду і безоплатно розміщували внутрішньо переміщених осіб (далі ВПО). Для отримання компенсації власник житла повинен: 1. Звернутися до відділу ЦНАП, який знаходиться адресою: с.Ганнопіль вул. Миру,14 2. Подати заяву про розміщення ВПО. Необхідні документи: - паспорт, ідентифікаційний код, банківські реквізити заявника за стандартом IBAN (за потреби попередньо відкрити рахунок), документи про право власності на житло, довідку (квитанції про сплату) що немає заборгованості за сплату комунально-житлових послуг (газ,світло); - оригінали або копії паспортів, ідентифікаційних кодів, свідоцтв про народження дітей та довідок ВПО, які проживають у помешканні власника. 3. Власник житлового приміщення також зобов’язаний у день припинення розміщення ВПО або зміни кількості їх числа подати до відділу ЦНАП заяву з відповідною інформацією. 4. Для отримання компенсації власник житлового приміщення не пізніше 5-ти днів з дня закінчення звітного місяця подає до відділу ЦНАП відповідну заяву. 5. Сума компенсації розраховується з урахуванням кількості днів, протягом яких житлове приміщення надавалося для ВПО – з дня їх розміщення, але не раніше дати включення до Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб інформації про розміщення ВПО у відповідному житловому приміщенні. 6. Сума компенсації за кожен день проживання визначається на рівні 14,77 грн за одну особу.