ЩИРО ДЯКУЄМО ВСІМ ХТО ДОЛУЧИВСЯ ДО ПРИБИРАННЯ КЛАДОВИЩА!

Дата: 29.04.2022 22:04

Сьогодні прибирати кладовище в селі Ганнопіль. Всі залишилися задоволені від проведення такої масштабної роботи.

Шанувати померлих - це наш святий обов'язок, а тому важливо не забувати дорогу до місць поховання своїх рідних, аби їхні могили не перетворювалися на пагорби і не заростали бур'яном.

Кожен з нас прибирає могили своїх близьких, але,  крім того є спільна прилегла територія яка потребує догляду. Гарно і зручно ходити охайно прибраними стежками, а не пробиратися крізь хащі. Гуртом це зробити набагато легше і приємніше, заодно поспілкуватися, відчути силу єдності. Шкода, що більшість  жителів села - пасивні. Наша молодь і всі, хто міг би долучитися до цієї справи, так цього і не зробили.

Зміни починаються з кожного з нас! Не треба чекати, що це зробить хтось інший. Нині особливо маємо бути активними й докладати максимум зусиль до будь-якого покращення.

Хочеться висловити щиру подяку всім і окремо кожному, хто долучився до прибирання кладовища за цілеспрямовану працю.

Нехай ваша робота повернеться до вас сторицею, щире ВАМ спасибі.

І велике прохання до всіх! Підтримуйте чистоту! Поважайте працю інших!