До 8 років ув’язнення загрожує славутчанину, який продавав наркотики

Дата: 26.04.2022 10:01

На Шепетівщині правоохоронці виявили торгівця наркотиками, який вирощував у себе вдома коноплю та збував її для місцевих мешканців.

Напередодні Ведикодня у м. Славута, за процесуального керівництва Шепетівської окружної прокуратури, поліцейські провели санкціонований обшук в квартирі місцевого жителя.

У 27-річного славутчанина правоохоронці виявили рослини коноплі та фасовані згортки з вже подрібненою речовиною.

Виявлені предмети вилучено та направлено на експертизу.

В ході досудового розслідування встановлено, що чоловік займався виготовленням та збутом наркотичних речовин.

Наразі слідчі Шепетівського РУП ГУНП у Хмельницькій області готують фігурантові повідомлення про підозру за ч.1 ст. 307 КК України ( Незаконне виготовлення та зберігання наркотичних засобів з метою збуту) та за  ч.1 ст.310 КК України ( Посів або вирощування снотворного маку чи конопель).

У разі визнання судом вини чоловікові загрожує до восьми років позбавлення волі.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Шепетівська окружна прокуратура