ДЕРЖАВНІ ДОПОМОГИ ВИМУШЕНИМ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯМ ДОПОМОГА НА ПРОЖИВАННЯ

Дата: 01.04.2022 14:16

Куди звертатися: 1) портал «Дія» - особа самостійно подає заявку в мобільному додатку (наразі в стадії завершення технічного опрацювання - орієнтовний початок роботи – 01 квітня) або 2) звернення до ЦНАП Ганнопільської сільської ради : вул. Миру, 14,Заяви приймаються з 29 березня. Необхідні документи: паспорт, свідоцтво про народження дитини, довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, виписка (довідка) про номер банківського рахунку (за стандартом IBAN) або рахунок із спеціальним режимом використання для зарахування допомоги «єПідтримка» Важливо: Допомога надається з місяця звернення за повний місяць незалежно від дати звернення, але внутрішньо переміщеним особам, які звернулися за її наданням до 14 квітня 2022 року, така допомога надається починаючи з березня 2022 року. Допомога надається у розмірах: - для осіб з інвалідністю та дітей – 3000 гривень на місяць; - для інших осіб – 2000 гривень на місяць.