ШАНОВНІ ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКИ!

Дата: 12.03.2022 09:34

Професійне свято – День землевпорядника - відзначається в Україні щорічно у другу суботу березня.

У ваших руках сьогодні найбільший і найдорожчий національний скарб, наша святиня та годувальниця – українська земля.

Саме тому відповідальність і досвід, професійність та любов до рідної землі працівників землевпорядної служби є запорукою збереження і дбайливого використання земельних ресурсів нашої Батьківщини.

Прийміть сердечні побажання міцного здоров’я, особистого щастя, добробуту й злагоди у сім’ях, натхненної, плідної праці та нових успіхів у обраній справі!

З повагою, виконавчий комітет та  голова Ганнопільської ТГ Маргарита МЕДВЕДЮК.