Шановні жителі громади , звертаюсь до вас великим проханням несіяти паніку в громаді, а особливо на соцсторінках. Вас читають не тільки дорослі а також наші з вами діти. Зберігаємо спокій.

Дата: 26.02.2022 08:51

На всій території громади працюють старостати , створені групи тероборони. Хто хоче ще вступити до лав територіальної оборони, зараз ця процедура максимально спрощена. Приходьте і долучайтеся. Будемо разом захищати свою громаду!
Звертаюсь до жителів нашої громади, до кого приїхали рідні , друзі або знайомі з інших населених пунктів повідомте старост своїх сіл або працівника цнапу.
Шановні жителі громади! Пам’ятаймо, що усі ми маємо одну мету – вберегти від ворога свою державу, рідних та близьких!
Миру усім нам!