ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ!!!

Дата: 24.02.2022 19:13

Враховуючи ситуацію, що склалася, закликаю усіх зберігати спокій і довіряти тільки офіційній інформації.
Не залишайте домівок без нагальної потреби, пильно слідкуйте за сигналами оповіщення. Про те, як поводитися під час введення воєнного стану і якими можуть бути обмеження, ще раз ознайомтеся на сайті і на сторінці сільської ради у соціальній мережі Facebook.
На випадок вимкнення зв’язку та електроенергії ви отримаєте інформацію з інших джерел. Пам’ятайте: сільська рада працює у штатному режимі!
Будьте пильними! Якщо побачите на вулицях населених пунктів незнайомих підозрілих осіб, інформуйте поліцію та сільську раду.
Пам’ятаймо – Україна у нас одна! Довіряймо українській армії, допомагаймо їй, молімось за неї! Слава Україні!!!