19 лютого - День Державного герба України

Дата: 19.02.2022 11:41

Фото без описуЯк державний символ - Державний герб України, тризуб був затверджений постановою Верховної Ради України №2137-XII від 19 лютого 1992 року. Державний Герб України —це один із чотирьох офіційних символів поряд з прапором, гімном і Конституцією. Ми пишаємося своїми національними символами, традиціями, культурою та людьми. Тризуб є стародавнім символом, який зустрічався на нашій території з найдавніших часів і шанувався як магічний знак свого роду, оберіг. У вигляді державної символіки він використовувався князями часів Київської Русі, став Державним Гербом УНР, у ХХ ст. як символ репрезентував різні політичні організації. Ставши Державним Гербом сучасної України тризуб символізує тяглість і спадкоємність традицій нашої території.