14 лютого – свято закоханих, День святого Валентина, а з 2012 року – це також Міжнародний день дарування книг.

Дата: 14.02.2022 10:54

Вважається, що в цей день мають об’єднатися і ті, хто дарує книги, і ті, хто прищеплює любов до читання. Адже книга – один із найцінніших винаходів людства, вона сіє правду, добро, любов; вона дасть нам відповіді на всі запитання і гарну пораду; навчить жити, любити і працювати заради щастя народу, заради самих себе і своїх рідних.

Цього особливого дня, коли люди дарують один одному любов та беруть участь у добрій справі, бібліотечні фонди нашої громади щороку поповнюються новими виданнями.

Дарування книжок — гарна традиція і у працівників Ганнопільської сільської ради.

Користуючись нагодою, висловлюємо щиру подяку всім, хто в різні роки долучався до благородної справи — дарування книжок і тим, хто нині підтримує цю традицію і допомагає збирати духовні скарби українського народу.

Частіше заглядайте до скарбниці духовності – книг, із яких б’є невичерпне джерело мудрості!