14 лютого у багатьох країнах світу відзначають День святого Валентина або День усіх закоханих.

Дата: 14.02.2022 08:27

Це одне з наймолодших свят у нашій країні, яке відзначають з початку 90-х років. Символом дня Валентина вважають червоні троянди та валентинки, які символізують любов та пристрасть усіх закоханих.

Шановна громадо!

У це чудове романтичне свято, коли крізь морозну зиму вже чутний боязкий подих весни, коли для любові, напередодні відлиги, пробуджуються серця, хочемо привітати вас самими теплими і щирими словами з Днем Святого Валентина!
      Нехай у житті кожного з вас буде любов – ніжна, ласкава, тепла та безмежна. Даруйте один одному усмішки і ніжність, радість спілкування.
Бажаємо, щоб цей день став для одних прекрасним початком довготривалих стосунків, а для інших – чудовим їх продовженням.
Нехай ангели любові не відпускають вас ні на хвилину і завжди оберігають.
Бережімо це світле і чисте почуття. Почуття, назва якому - Любов.
З Днем святого Валентина! Зі святом закоханих!

З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської громади Маргарита МЕДВЕДЮК.