Відбулося пленарне засідання 12-ї сесії Ганнопільської сільської ради

Дата: 25.01.2022 11:54

Вчора, 24 січня 2022 року відбулося пленарне засідання 12-ї сесії Ганнопільської сільської ради восьмого скликання, головувала на якому сільський голова Маргарита МЕДВЕДЮК.

У роботі сесії взяли участь 18 депутатів із 21. Всього було розглянуто 23 питання.

Заслухавши Звіт про виконання сільського бюджету за 2021 рік, депутати затвердили його, а також внесли зміни до бюджету на 2022 рік.

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухали та обговорили звіт сільського голови Маргарити Іванівни МЕДВЕДЮК «Про роботу сільської ради у 2021 році».

Також відповідними рішеннями було затверджено програми:

Про затвердження Програми благоустрою населених пунктів Ганнопільської сільської ради;

Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Ганнопільської сільської ради на  2021-2025 роки;

Про прийняття Програми сприяння розвитку добровільної пожежної охорони, популяризації добровольчого пожежного руху в населених пунктах Ганнопільської сільської ради на  2022-2026 роки.

З метою забезпечення рівного доступу учнів до якісної освіти, заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу освіти, молоді, спорту культури та туризму Ганнопільської сільської ради Віктора ВЛАСЮКА, створили Великоскнитський, Киликиївський, Довжківський та Ганнопільський ліцеї Ганнопільської сільської ради.

Також було прийнято ряд важливих рішень із земельних питань, та ін.

Варто зазначити, пленарне засідання було плідним та активним, яке тривало близько чотирьох годин.

З усіма прийнятими рішеннями можна ознайомитися на офіційному вебсайті Ганнопільської сільської ради в розділі «Архів документів» у встановлений законодавством термін.