Христос хрещається!

Дата: 19.01.2022 03:11

Хрещення Господнє відзначають в Україні 19 січня. Це – одне з найбільших релігійних свят. Саме в цей день Іван Предтеча охрестив Ісуса в річці Йордані. Тисячі українців освячують воду, яка потім набуває цілющих властивостей, а дехто навіть занурюється в крижану ополонку.

Відтак з давніх-давен це свято – джерело світлої радості, очищення душі, зміцнення віри в перемогу добра і сподівань на краще майбутнє.

Прийміть найщиріші вітання з Хрещенням Господнім. Нехай Хрещенські морози вас підбадьорять і загартують, цілюща йорданська вода змиє зневіру і додасть сили й натхнення до щоденних добрих справ. Міцного вам здоров’я, внутрішнього тепла, яке зігріває душу і серце, успіхів у всіх починаннях. Нехай у цей світлий день вас оточують рідні та близькі люди, а ваші домівки наповняться радістю, сміхом і позитивом.

З Хрещенням Господнім!

З повагою, голова Ганнопільської сільської ради Маргарита МЕДВЕДЮК.