Дата: 12.01.2022 16:33

12 січня 2022 року пройшов І етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у якому взяли участь 8 учнів ЗЗСО Ганнопільської ТГ: 1. Гамула Софія Олегівна - учениця 10 класу Киликиївського НВК з роботою на тему :"Василь Стус - незламний лицар правди і свободи" ;науковий керівник : Мельник Людмила Миколаївна, учитель укр.мови та літератури. 2.Ткачук Дарія Віталіївна- учениця 5 класу Киликиївського НВК з роботою "Дослідження та вивчення лікарських рослин"; науковий керівник : Борей Оксана Андріївна, учитель початкових класів. 3.Лисюк Іван Юрійович - учень 6 класу Киликиївського НВК з темою роботи "Вираження образу русалки у міфології українського народу"; науковий керівник: Цехмейструк Катерина Андріївна, учитель укр.мови та літератури. 4.Смолій Соломія Вікторівна- вихованка Малоскнитської гімназії 3 класу з роботою на тему "Народні пісні моєї родини"; науковий керівник : Смолій Лілія Іванівна , учитель укр.мови та літератури. 5.Янковий Андрій Миколайович- учень 7 класу Ганнопільського НВК з роботою " Комп'ютерні ігри як засіб збагачення лексичного запасу"; науковий керівник : Савчук Людмила Валеріївна, уч. англійської мови. 6.Борей Ангеліна Петрівна - учениця 9 класу Киликиївського НВК з роботою :" Математичне моделювання в медицині"; науковий керівник: Радченя Любов Миколаївна, уч.математики. 7.Дядюк Михайло Богданович- учень 8 класу Малоскнитського НВК з захистом роботи на тему :"Вплив показників якості дефектів та хвороб на здоров'я людини"; науковий керівник: Ярмолюк Віта Олександрівна, уч.основ здоров'я. 8.Попчук Софія Іванівна- учениця 3 класу Великоскнитського НВК з роботою "Вода- диво"; науковий керівник: Локайчук Алла Миколаївна, уч.початкових класів. Члени журі зазначили , що дослідницькі роботи юних науковців були представлені на високому рівні, про що свідчить відмінне володіння матеріалом , чіткість та лаконічність виступів та грамотне ведення дискусії. Всі учасники отримали заохочуючі призи, а найкращі наукові доробки - найвищі оцінки та шанс взяти участь у наступному етапі Всеукраїнського конкурсу- захисту науково- дослідницьких робіт учнів - членів МАН України. Щиро дякуємо керівникам, учителям, батькам за плідну працю , підтримку, віру в дітей та іх таланти.