Ганнопільська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста – уповноваженої особи зі здійснення публічних закупівель Ганнопільської сільської ради.

Дата: 12.01.2022 11:03

Основні обов’язки:

• Виконання функцій уповноваженої особи, визначеної відповідальною за організацію та проведення процедур закупівлі/спрощених закупівель згідно з Законом України «Про публічні закупівлі».
  • Аналіз даних з Prozorro.gov.ua, аналіз ринку виробників/постачальників, цін на товари, роботи і послуги.
  • Підготовка тендерної документації для закупівлі товарів, робіт і послуг.
  • Проведення закупівельних процедур товарів, робіт і послуг в електронній системі публічних закупівель відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі».
  • Оприлюднення інформації та звітів щодо результатів публічних закупівель відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі».

Вимоги до професійної компетентності:

• Вища юридична освіта (бакалавр/магістр).
  • Додаткова освіта у сфері публічних закупівель – бажана.
  • Досвід роботи на аналогічній посаді – від 1 року.
  • Розуміння та успішний досвід проведення публічних процедур закупівель в системі Prozorro.
  • Знання українського законодавства у сфері публічних закупівель, розуміння механізму закупівель, планування та бюджетування – бажано.
  • Впевнений користувач ПК.
  • Вільне володіння українською мовою.
  • Відмінні аналітичні та організаційні навички.

До участі у конкурсі не допускаються особи, які:

- визнані в установленому порядку недієздатними;

- мають судимість, що є несумісною із зайняттям посади посадової особи місцевого самоврядування;

- у разі прийняття на службу будуть прямо підпорядковані або підлеглі близьким особам;

- позбавлені права займати відповідні посади в установленому законом порядку на визначений термін;

- в інших випадках, установлених законами.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до Ганнопільської сільської ради, такі документи:

- заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органах місцевого самоврядування та проходження служби;

- заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

- подання шляхом заповнення на офіційному веб-сайті НАЗК декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою, що визначається НАЗК;

- автобіографія;

- дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

- копії документів про освіту;

- копію документа, який посвідчує особу;

- копію трудової книжки, оформлену у встановленому порядку;

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).

Прийом документів здійснюється з 13 січня 2022 року по 11 лютого 2022 року в приміщенні Ганнопільської сільської ради.

Дата проведення конкурсу: 14 лютого 2022 року.

Місце проведення конкурсу: Ганнопільська сільська рада Шепетівського району Хмельницької області.