Сьогодні, 10 січня святкує свій 95-річний ювілей жителька села Ганнопіль - Людмила Володимирівна СЕЛЮТІНА.

Дата: 10.01.2022 16:57

Голова Ганнопільської ТГ Маргарита МЕДВЕДЮК разом із спеціалістом відділу соціальної допомоги в дома Валентиною ВОЙТЮК та головним спеціалістом загального відділу Ольгою ПАВЛОВСЬКОЮ привітали ювілярку завітавши до неї особисто.

Багато труднощів довелося пройти Людмилі Володимирівні. Народила чотирьох дітей, вже давно поховала чоловіка, пережила смерть сина.

Проте, приємно відзначити, що не зважаючи на всі життєві випробування,  такий поважний вік ювілярка святкує у доброму здоров’ї і піднесеному настрої. Гостей вона привітно і радо зустрічала з посмішкою на вустах.  Усі з теплом і особливим трепетом вітали іменинницю. Їй подякували за невтомну працю, вручили подарунки та побажали міцного здоров’я, бадьорості, добра, щастя, Божого благословення, довголіття і всіх земних благ.

«Хай Господь дарує Вам, Людмило Володимирівно, у доброму здоров`ї зустріти свій сторічний ювілей, а у вашій родині завжди панують мир, злагода і благополуччя», - побажала ювілярці Маргарита Іванівна.
           Іменинниця була дуже зворушена приділеною їй увагою і з усього серця подякувала за подарунки.