Щирі вітання Катерині Хомівні ШЕВЧУК із села Хоняків!

Дата: 06.01.2022 13:57

Вже увійшло в традицію вітати поважних мешканців громади, за плечима яких багаторічний життєвий досвід, мудрість років та невтомна праця, із визначною подією – ювілеєм.

Сьогодні за дорученням сільського голови Маргарити МЕДВЕДЮК, староста Хоняківського старостинського округу Оксана ПОЛІЩУК завітала до оселі Катерини Хомівни ШЕВЧУК із села Хоняків аби привітати її з 90-річчям та вручити подарунок.

Незважаючи на непросту долю, пережиті буремні роки воєнного лихоліття й повоєнної відбудови,  усе свої життя присвятила сьогоднішня іменинниця нелегкій праці  на благо людей та своїх трьох дітей.

Від імені усієї громади бажаємо Вам міцного здоров’я, розуміння рідних, більше радості і задоволень, щасливих років та радісних свят у родинному колі!

З ювілеєм!