НОВОРІЧНІ СВЯТА ПРОДОВЖУЮТЬСЯ! ЗНОВУ ПОДАРУНКИ!

Дата: 24.12.2021 14:55

Виконавчий комітет Ганнопільської сільської ради, педагогічні колективи, батьки, учні та вихованці дитячих садочків громади висловлюють найтепліші слова подяки усім хто посприяв у придбанні новорічних подарунків для діток Ганнопільської територіальної громади.

До наших новорічних благодійників приєдналися:

Депутат обласної ради політичної партії «Слуга народу» -  Тетяна КРУПА;

Народний депутат України, засновник ГО «За конкретні справи» - Олександр ГЕРЕГА;

Голова СФГ «Лан» - Валерій ПРУС;

Приватний підприємець – Лариса ЛЮЦЕПЕРНЮК;

Директор ТЦ "Епіцентр К" м. Славута -  Степан КОРОЛЬ;

Голова ФГ «Глорія» - Василь ЦЕХМЕСТРУК.

З усього серця бажаємо вам здоров’я, успіху у повсякденній праці, душевного спокою та достатку. Хай Господь Бог сторицею віддячить за ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану дітям.

Принагідно вітаємо вас усіх з Новим роком і Різдвом Христовим! Щиро бажаємо миру і благополуччя, здоров’я, оптимізму, мудрості у житті, віри, надії і любові у серці. Нехай 2022 рік стане для вас успішним і плідним, щедрим на здобутки та добрі справи, мир та спокій!