Відбулася остання в 2021 році сесія Ганнопільської сільської ради

Дата: 24.12.2021 14:52

Сьогодні, 24 грудня, відбулась 11 сесія Ганнопільської сільської ради VIII скликання, на розгляд якої депутатам було представлено питання, які були розглянуто попередньо на засіданні постійних комісій, актуальними та важливими для нашої громади.

Першочергово було розглянуто порядок денний. Депутати затвердили найважливіший фінансовий документ — сільський бюджет на 2022рік. На сесії також було розглянуто та ухвалено відповідні рішення з низки земельних рішень, які попередньо розглянули на постійних комісіях.

Питання, винесені на розгляд сесії, не залишили байдужими жодного з депутатів, і практично всі вони взяли активну і зацікавлену участь в обговоренні винесених на розгляд проектів рішень ради. Підсумки роботи сесії у завершальному слові підбив сільський голова Маргарита МЕДВЕДЮК, яка подякувала депутатам за плідну, конструктивну роботу, а також привітала усіх присутніх з прийдешніми новорічними та різдвяними святами.