Привітання сільського голови та виконавчого комітету Ганнопільської сільської ради християнам західного обряду з Різдвом Христовим!

Дата: 25.12.2021 06:00

Щороку 25 грудня християни-католики святкують світле та радісне свято - Різдво Христове.             Це свято з глибоким корінням і традиціями, звичаями й цікавими атрибутами та особливостями, притаманними тільки для свята Різдва Христового.

Усім, хто збереться сьогодні у колі найрідніших і найдорожчих людей, аби провести Святий вечір та зустріти першу зорю на вечірньому небі, бажаємо здоров’я та успіхів, приємних новин та незабутніх вражень, а  також надію і впевненість на краще майбутнє, щоб у вашому домі завжди панували мир, добробут, взаєморозуміння, тепло і радість, осяяні світлом різдвяної свічки, любов'ю рідних і близьких, теплом домашнього вогнища!

Нехай збудуться найзаповітніші мрії!

Бажаємо всім веселих, теплих, смачних, а головне – здорових Різдвяних свят!

Христос народився! Славімо його!