Шановні працівники та ветерани архівних установ! Щиро вітаємо вас з професійним святом.

Дата: 24.12.2021 07:00

Висловлюємо всім архівістам району найщирішу вдячність за невтомну працю, наполегливість та сумління, особистий внесок у справу збереження соціально-економічних, історико-культурних надбань нашого краю. Адже ви працюєте з першоджерелами історії, зберігаєте для наступних поколінь безцінні документи, що стосуються окремих громадян і родин, трудових колективів, населених пунктів і територіальних громад.

Сердечно бажаємо творчої енергії, вдалих пошуків, цікавих знахідок, нових успіхів у досягненні вашої високої професійної мети.

Зичимо Вам невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів. Бажаємо, щоб підґрунтям щасливого життя та плідної професійної діяльності були міцне здоров’я, серце, сповнене любові та добра, натхнена думка та щирі почуття!

З повагою. Виконавчий комітет та голова Ганнопільської громади Маргарита МЕДВЕДЮК.