Традиційно 15 грудня відзначають своє професійне свято працівники суду. Шановні служителі Феміди! Прийміть щирі привітання!

Дата: 15.12.2021 07:00

Ваша діяльність відіграє важливу роль в утвердженні принципу верховенства права та справедливості. Саме від Вашої самовідданої роботи багато в чому залежить збереження в суспільстві політичної стабільності, миру та спокою, дотримання конституційних прав і свобод людини, надійний захист громадян від беззаконня.

Тож наснаги вам, творчих успіхів, професіоналізму, об’єктивності у прийнятті рішень при захисті прав і свобод людини! Нехай кожне прийняте вами рішення буде виваженим та справедливим, а людська шана стане гідною подякою за плідну працю та чесність.

З нагоди професійного свята щиро бажаємо вам вірного служіння ідеалам добра і справедливості, енергії і наснаги, міцного здоров'я і родинного затишку.

З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської сільської ради Маргарита МЕДВЕДЮК.