З Днем Андрія Первозваного!

Дата: 13.12.2021 12:24

13 грудня – День пам’яті святого Андрія Первозванного – одного із дванадцяти апостолів Христових. Прізвисько у східній традиції — Первозваний – через те, що Ісус першим покликав його до себе в учні.

Апостол вважається покровителем сімейного щастя, кохання та шлюбу.

Народна назва Дня Андрія – Калита; так називали обрядові коржики, які підвішували до стелі. Молоді хлопці мали по черзі спробувати відкусити шматок такого коржика без допомоги рук. Незаміжні дівчата на Андрія ворожать на нареченого.

Молодь нашої громади залюбки влаштовує різні забави, щоб вшанувати багаті і цікаві обряди та традиції нашого народу.

Андрії, Андріївни та Андрійовичі відзначають цього дня іменини, щиро бажаємо усім, щоб сьогодні і кожного дня вам сяяло сонце, а похмурі думки ніколи не затримувались! Хай щастя ллється рікою, здоров'я буде міцним, а люди навколо приносять лише позитивні емоції!

З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської сільської ради Маргарита МЕДВЕДЮК.