Податкова інформує щодо своєчасного внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб – платників податків

Дата: 08.12.2021 11:32

Відповідно до статті 70 Податкового кодексу України фізичні особи – платники податків зобов’язані подавати органам ДПС відомостей про зміну даних (в тому числі реєстрацію зміни місця проживання)  шляхом подання протягом місяця з моменту виникнення змін Заяв за ф. № 5ДР, №5ДРП. Такі заяви можна подати особисто до контролюючого органу або в електронному вигляді.

Зважаючи на переваги електронних сервісів, особливо в умовах карантину (пандемії), подати  заяву  можливо не відвідуючи орган ДПС, а  скориставшись електронним сервісом «Подання відомостей для реєстрації фізичної особи/внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб – платників податків» засобами ІТС «Електронний кабінет».

Своєчасне внесення достовірної  інформації  шодо  фізичної особи дасть змогу вчасно виконати свій обов’язок щодо сплати податків та уникнути штрафних санкцій за несплату/несвоєчасну сплату податків.