06 грудня, під головуванням сільського голови Маргарити МЕДВЕДЮК, у приміщенні Ганнопільської бібліотеки відбулося засідання десятої сесії Ганнопільської сільської ради.

Дата: 07.12.2021 10:01

На порядок денний сесії було винесено 11 питань.

Зокрема:

• Про затвердження  програми «Безбар’єрна громада» Ганнопільської сільської ради на 2021-2025 роки;
  • Про затвердження  статуту комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Ганнопільської сільської ради Шепетівського району Хмельницької області в новій редакції;
  • Про створення ліквідаційної комісії.
  • Земельні питання та інші.

Користуючись нагодою,  сільський голова Маргарита МЕДВЕДЮК привітала чоловіків з Днем збройних сил України, а також усіх присутніх з прийдешнім святом – Днем місцевого самоврядування.

Депутатів  Ганнопільської сільської ради – Олександра ВАСКЕВИЧА, Валентину ЖИЛИК, Валентина БОРЕЯ, Валентину ГРОМАК та Тетяну ЧАПАЙЛО нагородили  грамотами Ганнопільської сільської ради за сумлінне виконання депутатських повноважень, активну життєву позицію та з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Приємним завершенням засідання був сюрприз від працівників культури – вокального ансамблю «Джерело».

Маргарита Іванівна подякувала присутнім за конструктивну роботу та участь у засіданні. А також висловила свої сподівання, що депутати і надалі будуть оперативно збиратися на засідання та усвідомлювати свою відповідальність у розбудові місцевого самоврядування.