Шановні працівники прокуратури! Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня працівників прокуратури!

Дата: 01.12.2021 08:32

Обравши свою відповідальну професію, кожен із вас свідомо став людиною, яка чесно і сумлінно має служити високим ідеалам правової держави, бути взірцем чуйного ставлення і високого фахового рівня у відносинах з громадянами. Цим ви заслужили визнання і повагу в суспільстві як непохитні охоронці прав та свобод людини, законних державних інтересів.

Тож дозвольте побажати вам у цей день мудрості, мужності й наполегливості у відстоюванні конституційних надбань українського народу.

Нехай, ваш досвід та принциповість буде запорукою безпеки держави і суспільства.

Бажаємо вам успіхів, сили та наснаги у професійній діяльності.

Щастя, міцного здоров'я і благополуччя вам та вашим родинам.

З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської сільської ради Маргарита МЕДВЕДЮК.