Шановні мешканці громади! 21 листопада відзначаємо День Гідності та Свободи, який встановлений на згадку про початок двох революцій, що демонстрували світові політичну волю українського суспільства – гідне життя в цивілізованій незалежній державі.

Дата: 21.11.2021 05:00

У доленосний день для нашої країни віддаємо шану громадянському подвигу, патріотизму та мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави. У цей день згадуємо тих, хто нині захищає нашу свободу та незалежність. Щиро дякуємо їм за мужність, патріотизм, витримку і терпіння.

Вітаємо вас зі святом, що є символом відродження нації, духовної свободи, бо Гідність, Єдність та Свобода – це ті принципи, які об’єднали прагнення мільйонів українців до кращого життя та змінили хід української історії і від кожного з нас залежить, у якій Україні житимемо ми, і житимуть наступні покоління.

Нехай ніколи  не згасає  віра в щасливе майбутнє Української держави! Єднаймося, бо лише в єдності наша сила!

Зі святом Вас, шановна громадо!

Слава Україні! Героям Слава!

З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської сільської ради

Маргарита МЕДВЕДЮК.