НЕМАЄ НІЧОГО КРАЩОГО, АНІЖ ДИТЯЧИЙ СМІХ. У селі Ганнопіль за сприяння народного депутата України Олени КОПАНЧУК від Партії Слуга Народу встановили сучасний дитячий майданчик.

Дата: 17.11.2021 16:54

Монтажні роботи тривали кілька днів. Малеча з нетерпінням очікувала обнову. А цей майданчик вони обмилували з перших хвилин. Тут діти розвиваються фізично, спілкуються між собою, знаходять нових друзів, це радість для всієї малечі   та їх батьків. Дітки нашої громади задоволені своєю оновленою ігровою територією.

Тепер у дітей є повноцінна ігрова  зона,  в комплект якої входить мотузковий парк, підвісна двомісна гойдалка,  дитяча гірка і два паркові дивани.

І діти, і дорослі давно на нього чекали, тож народному депутату вдячність від усіх нас і найкращі побажання подальшої плідної роботи для людей.

Усім хто причетний до цієї приємної події бажаємо  здоров'я, успіхів і фінансового процвітання! Дякуємо Вам за небайдуже ставлення до дитячих потреб і сподіваємось на подальшу підтримку!

З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської сільської ради Маргарита МЕДВЕДЮК.