14 ЛИСТОПАДА ВІДЗНАЧАЄТЬСЯ ПРОФЕСІЙНЕ СВЯТО ЛОГОПЕДІВ

Дата: 14.11.2021 05:00

Не секрет, що мова людини розкриває її багато в чому, будучи певним відображенням особистості. У сучасному світі комунікації та необхідність красиво і правильно розмовляти стає буквально очевидною. Хороша чітка дикція може зробити людину успішною, а логопедичні дефекти – стати трагедією всього життя. Можна з упевненістю сказати, що логопед – це свого роду вчитель, від якого вимагається багато терпіння і розуміння. Він повинен вміти знаходити підхід до кожного, подавати вправи дітям у цікавій ігровій формі і допомагати долати дорослі комплекси. Буває, що з моменту початку занять у логопеда до перших успіхів проходить кілька місяців або навіть років. Все залежить від складності ситуації і професіоналізму дефектолога. Інші обов’язкові якості професії — це комунікабельність і наполегливість. Раніше професії логопеда не існувало зовсім. Вважалося, що якщо людина має проблеми з мовленням, то це його індивідуальна особливість, яку не можна змінити. Насправді ж заняття з гарним фахівцем можуть дати приголомшливий результат, повністю змінивши якість соціального життя. У «Міжнародний День логопеда» ми приєднуємося до численних привітань на адресу наших незамінних вчителів-логопедів і бажаємо їм міцного здоров’я, успіхів у їх нелегкій праці, вдячності від людей, родинного тепла і простого людського щастя! Зі святом вас, дорогі логопеди!

З повагою, виконавчий комітет Ганнопільської сільської ради Маргарита МЕДВЕДЮК.