Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва! Прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання з нагоди вашого професійного свята!

Дата: 09.11.2021 08:23

Цей день об’єднує всіх, хто не уявляє свого життя без музики, живопису, театру, танцю. Споконвіку пісня й танок, музика й слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками  національної ідеї, оберегами історичної пам’яті, які живили і зміцнювали надію народу на краще майбутнє.

Завжди зі святом у душі працюєте для людей. Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі, а разом з тим, своєю плідною творчою працею та силою духу звеличуєте рідну Україну!

Нехай вас ніколи не полишає та завзятість і енергія, сила волі та витримка, яких не раз докладаєте до своїх щоденних старань. Бажаємо вам теплоти у серці, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів. Дякуємо вам за вашу працю.  Нехай здійсняться усі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним.

Традиційно, всі працівни культури приймали найщиріші привітання та отримали подарунки з нагоди професійного свята.

З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської сільської ради Маргарита МЕДВЕДЮК.