Сьогодні 5 листопада святкує свій 95-річний ювілей Валентина Олексіївна ФЕДОРЧУК із села Клепачі.

Дата: 05.11.2021 15:23

За дорученням сільського голови Маргарити МЕДВЕДЮК, зі славним ювілеєм, щирими словами, квітами і дарунком ювілярку вітав староста Клепачівського старостинського округу Анатолій КЛІМЧУК. Іменинниці побажали здоров’я,  мирного неба, уваги близьких та рідних. Валентина Олексіївна – яскравий приклад для наслідування молодому поколінню.  Вона виростила чудових дітей, онуків, правнуків.

Ми повинні низенько вклонитись цій мудрій і добросердечній жінці, за її працьовитість, за її ніжність і терпіння, старанність за приклад достойного життя на благо інших. Велика честь і шана таким людям, як Валентина Олексіївна. Хай радість приносить кожна година, від горя рятує молитва свята, хай Бог посилає спокою і миру на многії та благії літа!

З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської сільської ради Маргарита МЕДВЕДЮК.