Відбулося чергове засідання сесії

Дата: 01.11.2021 11:02

29 жовтня, у приміщенні Ганнопільської бібліотеки відбулося засідання дев’ятої сесії Ганнопільської сільської ради під головуванням сільського голови Маргарити МЕДВЕДЮК.

На порядок денний сесії було винесено 20 питань.

Так, в ході сесійного засідання депутати прийняли рішення:

• Про реорганізацію відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму;
  • Про затвердження  Положення про Порядок проведення конкурсу на заміщення вакантної посади начальника відділу освіти, культури, спорту та туризму Ганнопільської ТГ;
  • Про затвердження Положення про уповноважену особу;
  • Про  створення Центру надання соціальних послуг;
  • Про затвердження структури та загальної чисельності апарату ради, її виконавчих органів та штатного розпису;
  • Про затвердження проєкту  «Нове будівництво спортивного корпусу по вул. Одухи, 4 с. Ганнопіль (коригування)».

Решта рішень сесії стосувалися земельних питань.

В цілому сесійне засідання пройшло конструктивно із жвавим обговоренням питань порядку денного.

Всі рішення будуть оприлюднені на офіційному сайті Ганнопільської громади у встановлений законодавством термін.