Шановні жителі громади! Кабмін визначив дату, коли невакцинованих почнуть відстороняти від роботи Рішення стосується поки що тільки освітян і чиновників.

Дата: 26.10.2021 11:19

Кабінет міністрів ухвалив зміни до "карантинної" постанови №1236, які санкціонують відсторонення від роботи невакцинованих працівників з переліку професій, де щеплення від COVID-19 є обов'язковим. Вони набудуть чинності з 8 листопада.

Про це повідомляється в постанові №1096 від 20 жовтня.

Контроль за проведенням обов'язкових профілактичних щеплень покладено на керівників державних органів та установ.

Вони ж зобов'язані відсторонити від роботи осіб, які відмовляються або ухиляються від отримання щеплення (крім тих, які отримали медичний висновок про наявність протипоказань до вакцинації проти COVID-19), без збереження зарплати.

Згідно з наказом, на період дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України, з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби, обов’язковій вакцинації проти COVID-19 підлягають працівники:

• центральних органів виконавчої влади та їхніх територіальних органів;
  • місцевих державних адміністрацій та їхніх структурних підрозділів;
  • закладів вищої, післядипломної, фахової передвищої, професійної (професійно-технічної), загальної середньої, у тому числі спеціальних, дошкільної, позашкільної освіти, закладів спеціалізованої освіти та наукових установ незалежно від типу та форми власності.