З 23 жовтня на Хмельниччині запроваджуються додаткові карантинні обмеження у зв’язку із підвищенням захворюваності на COVID-19

Дата: 21.10.2021 11:50

Відповідно до рішення позачергового засідання Хмельницької обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій (протокол № 16 від 20.10.21р.), з 23 жовтня 2021 року на території області запроваджуються наступні додаткові карантинні обмеження:

– продовольчі та непродовольчі ринки працюватимуть виключно за умов розрахунку – 1 людина на 10 квадратних метрів та при наявності у суб’єктів господарювання та їх працівників негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР, яке проведено не більш як за 72 години, або документа, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 хоча б однією дозою вакцини (жовті сертифікати).

– заклади торгівлі – продовольчі та непродовольчі, кіоски, магазини, супермаркети, гіпермаркети працюватимуть виключно за умов розрахунку – 1 людина на 10 квадратних метрів, дотримання соціальної дистанції не менше 2-х метрів та при наявності у суб’єктів господарювання та їх працівників негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР, яке проведено не більш як за 72 години або документа, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 хоча б однією дозою вакцини (жовті сертифікати).

– заклади сфери послуг (перукарні, салони краси) працюватимуть виключно за умов наявності у суб’єктів господарювання та їх працівників негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР, яке проведено не більш як за 72 години або документа, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 хоча б однією дозою вакцини (жовті сертифікати).

– заклади розміщення (готелі, хостели) зможуть працювати виключно за умов наявності у суб’єктів господарювання та їх працівників негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР, яке проведено не більш як за 72 години або документа, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 хоча б однією дозою вакцини (жовті сертифікати).

– суб’єктам господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування (барів, ресторанів, кафе тощо) буде дозволено приймати відвідувачів за умови наявності у суб’єктів господарювання та їх працівників, а також відвідувачів негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР, яке проведено не більш як за 72 години або документа, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 хоча б однією дозою вакцини (жовті сертифікати) та наповненості закладу на 50 %, з розрахунку не більше 4-х осіб за столиком та дотримання відстані 2-х метрів між столиками.

– проведення всіх масових (розважальних, спортивних, соціальних, рекламних та інших) заходів дозволятиметься за умови наявності в організаторів та відвідувачів негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР, яке проведено не більш як за 72 години або документа, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 хоча б однією дозою вакцини (жовті сертифікати).

– спортивні зали, фітнес-центри, басейни працюватимуть за умови наявності у працівників, а також відвідувачів негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР, яке проведено не більш як за 72 години або документа, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 хоча б однією дозою вакцини (жовті сертифікати).

– заклади культури, кінотеатри зможуть приймати відвідувачів за умови наявності у працівників, а також відвідувачів негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР, яке проведено не більш як за 72 години або документа, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 хоча б однією дозою вакцини (жовті сертифікати).

– роботу суб’єктів господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування (барів, ресторанів, кафе тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень, визначено з 06:00 години до 23:00 години.

Додатково Головному управлінню Національної поліції в Хмельницькій області спільно з Управлінням патрульної поліції в Хмельницькій області, Головним управлінням Держпродспоживслужби в Хмельницькій області, Придніпровським міжрегіональним управлінням Укртрансбезпеки та за участю органів місцевого самоврядування доручено створити рейдові групи та забезпечити контроль за виконанням протиепідемічних вимог та виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.10.2021 року №1066 під час здійснення пасажирських перевезень.