20 жовтня — Міжнародний день кухаря і кулінара

Дата: 20.10.2021 09:45

Щорічно 20 жовтня кухарі та кулінари всього світу відзначають своє професійне свято.  Адже немає на землі професії почесніше та давніше, ніж кухар! Досвід і практика в приготуванні їжі зробили це мистецтво надзвичайно віртуозним. Саме тому хороші кухарі популярні в усі часи. Щорічно 20 жовтня кулінари та кухарі всього світу відзначають своє професійне свято, яке було засноване конгресом Всесвітньої асоціації кулінарних товариств у 2004 році.

Людина, яка присвятила цій професії своє життя, дарує усім радість та насолоду.  Дорогі наші кулінарі! Вітаємо з професійним святом і від душі бажаємо  творчого натхнення, легкого професійного шляху та реалізації всього задуманого! Нехай ваша праця відповідає взаємною любов’ю і дарує визнання, повагу, здоров’я, енергію і задоволення! Бажаємо нескінченних цікавих ідей та креативності в роботі, високого професіоналізму у своїй справі і гарного настрою, бадьорості, енергії, добробуту і великої удачі.

Здоров’я Вам і приємного апетиту всім Вашим шанувальникам! Зі святом кухаря Вас!

З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської громади Маргарита МЕДВЕДЮК.