ПРИВІТАННЯ З ПРЕСТОЛЬНИМ ПРАЗНИКОМ!

Дата: 14.10.2021 00:05

У житті кожної людини буває багато свят, родинних, релігійних та загальнодержавних, але є свята, які займають окреме місце в наших серцях. Престольний празник є одним з таких свят. Сьогодні у день Покрови Пресвятої Богородиці його відзначають в селі Довжки, Соснівка та Понора. Хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди, або просто їхніх гостей.

У світлий день престольного свята виконавчий комітет та голова Ганнопільської сільської ради Маргарита МЕДВЕДЮК бажають всім здоров’я, достатку, миру і злагоди в кожному серці, в кожній домівці, на всій українській землі.

Нехай береже вас у всіх добрих починаннях покров Божої Матері, підтримує волю та допомагає здолати будь-які перешкоди.