Немає, мабуть, в календарі такого дня, коли чотири свята поєднані разом. Щобільше – всі вони стосуються тих, хто береже наш спокій протягом всієї історії нашої України. Цей день -14 жовтня.

Дата: 14.10.2021 00:01

Сьогодні День захисника і захисниці України, День українського козацтва, День створення Української повстанської армії, свято Покрови Пресвятої Богородиці.

Без Божого благословення, без заступництва Благословенної Святої Діви Марії неможливо подолати жодну ворожу навалу та неможливо побудувати міцну українську державу.

У цей день особливо шануємо воїнів, які в різні часи обороняли і обороняють нашу незалежність і територіальну цілісність, усіх захисників України, й висловлюємо щиру вдячність та пошану тим, хто без вагань поклав своє життя за світле майбутнє України, чиї героїчні дії, мужність та самовідданість стають прикладом для майбутніх поколінь.

В цей святковий день щиро бажаємо, аби Пресвята Богородиця оберігала усіх нас, Україну, берегла життя наших захисників. Зичимо всім міцного козацького здоров’я, миру, невичерпної енергії, віри незламної волі до перемоги та патріотизму, який допоможе долати будь-які перешкоди!

Усім нашим родинам зичимо щастя, наснаги у відродженні кращих національних традицій, плідної праці на благо народу, задля розквіту України. Бажаємо добра і сили, й щоб у нашій Україні запанував довгоочікуваний мир!

З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської громади Маргарита МЕДВЕДЮК.