Вітаємо з Днем працівників державної санітарно-епідеміологічної служби!

Дата: 10.10.2021 09:13

Шановні працівники санітарно-епідеміологічної служби Шепетівського району! Щиро вітаємо вас від імені виконавчого комітету та голови Ганнопільської сільської ради Маргарити МЕДВЕДЮК з вашим професійним святом!

Ваша місія відповідальна, важка, але водночас потрібна та благородна – зберігати, підтримувати і повертати людям здоров’я. Суспільну, соціальну значущість вашої праці для людства неможливо переоцінити.

У цей святковий день висловлюємо щирі слова вдячності усім працівникам санітарно-епідеміологічного профілю за відданість обраній справі. Ваша робота вимагає високого рівня професіоналізму та фахової компетентності.  Ви завжди знаходитесь на передньому краї боротьби за здоров’я та безпеку життя населення, особливо в період сьогодення. Тож у день професійного свята, бажаємо всім працівникам цієї сфери міцного здоров’я і щастя, родинного тепла і затишку, нових успіхів у благородній справі. Нехай сторицею повертається до вас добро, дароване людям.