Шановні працівники поштового зв’язку! Прийміть найщиріші вітання від виконавчого комітету та голови Ганнопільської громади Маргарити МЕДВЕДЮК з нагоди Всесвітнього дня пошти!

Дата: 08.10.2021 21:53

Ваша професія – не з легких, але так потрібна людям. Щодня, незважаючи на погоду, листоноші долають по декілька кілометрів. Сьогодні для багатьох людей, особливо похилого віку, працівники пошти є чи не єдиним джерелом інформації, доброї звістки та привітного слова, адже разом із листами та газетами приносять в кожен дім надію на краще. Скорочуючи відстані між людьми, Ви несете радість спілкування.

Бажаємо всім поштовикам, щоб завжди за свою суспільно необхідну працю, ви одержували гідну плату та  лише щиру вдячність від людей. Гарного вам настрою та міцного здоров'я, здійснення планів, щастя і благополуччя.

На передодні свята привітали колективи відділень поштового зв’язку, які обслуговують жителів нашої громади та нагородили грамотами Ганнопільської сільської ради і подарунками кращих працівників за високі професійні здібності і навички, працелюбність й відданість обраному фаху та з нагоди Всесвітнього дня пошти:

Кравчук Олену Анатоліївну – начальника Довжківського ВПЗ ПАТ «Укрпошта»;

Остапчук Людмилу Степанівну - начальника Малоскнитського ВПЗ ПАТ «Укрпошта»;

Мархайчук Тетяну Вячеславівну - начальника Киликиївського ВПЗ ПАТ «Укрпошта»;

Шевчук Оксану Василівну - начальника Великоскнитського ВПЗ ПАТ «Укрпошта»;

Самчук Валентину Яківну - листоношу Ганнопільського ВПЗ ПАТ «Укрпошта».

Нехай же і надалі вам вистачає сили і снаги, терпіння і витривалості, успіхів у роботі, затишку і гармонії в родинному колі.