Щорічно у перший понеділок жовтня в багатьох країнах, у тому числі Україні, відзначають Міжнародний день лікаря.

Дата: 04.10.2021 16:49

Свято вважається днем солідарності і активних дій лікарів всього світу. Адже головна мета лікаря будь-якої національності - поліпшення і збереження здоров'я пацієнтів.

Бути лікарем – це виняткове покликання, адже милосердя та готовність допомогти в усі часи залишаються основними принципами людей вашої професії.

Від щирого серця вітаємо вас з професійним святом! Щиро вдячні за самовіддану жертовну працю, за порятунок людських життів і постійне піклування про здоров’я своїх пацієнтів, за витримку і вміння дарувати людям радість життя!

Високо цінуємо ваш професіоналізм, доброту, чуйність та відданість.     Бажаємо вам міцного здоров’я, особистого щастя, родинного затишку, успіхів і наснаги.

З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської громади Маргарита МЕДВЕДЮК.