Щирі та сердечні вітання із професійним святом – МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ СОЦІАЛЬНОГО ПЕДАГОГА.

Дата: 01.10.2021 17:23

Висловлюємо безмежну вдячність за Ваші відкриті серця та активну участь у долі дітей та молоді!

Бажаємо, щоб Ваш багатий життєвий та професійний досвід, почуття відповідальності стали тим підґрунтям, завдяки якому буде розвиватися психологічна служба. Залишайтеся справжнім прикладом впевненості в собі, комунікабельності і сильної особистості і для дорослих, і для дітей.

Від усієї душі зичимо міцного здоров’я і безмежної любові, гармонії і порозуміння у стосунках. Нехай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до вас сторицею, щоб Ваші серця були сповнені радістю та позитивними емоціями.

З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської громади Маргарита МЕДВЕДЮК.