Привітання з нагоди свята Різдва Пресвятої Богородиці.

Дата: 21.09.2021 09:28

21 вересня православні відзначають Різдво Пресвятої Богородиці – релігійне свято на честь матері Ісуса Христа. У цей день підкреслюється, що Божа Мати є великою праведницею, помічницею і заступницею людей, яка народженням Христа зробила перший крок до вічного спасіння усіх людей.

Вітаємо з цим великим православним святом. Нехай його велич і чистота подарує вам радість і щастя, а віра стає тільки щирою і міцнішою. Бажаємо, щоб в житті завжди було місце для великих і маленьких чудес.      Нехай зійде до вас любов, щастя, добро і радість. Нехай Діва Марія допоможе у всіх починаннях, дарує нам всім благ в сімейному житті і підтримає всіх, хто потребує заступництва. Хай серця будуть сповнені чистої віри.

Особливі вітання жителям та гостям села Клепачі. Щиро вітаємо вас із храмовим святом та днем села.

У цей славний день щиро бажаємо всім такої віри і наполегливості, які були притаманні батькам Богородиці, щоб за наші молитви, старання, відношення до ближніх наша країна була обдарована Всевишнім радістю, миром, процвітанням та достатком.

З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської громади Маргарита МЕДВЕДЮК.