Шановні працівники та ветерани рятувальних служб!

Дата: 17.09.2021 08:24

Сердечно вітаємо вас з професійним святом людей мужніх професій, які потребують відваги й самовідданості.

Кожен ваш робочий день ? це випробування професіоналізму та сили духу, а кожна ліквідована пожежа та аварія ? це врятовані людські життя, збережені матеріальні та культурні цінності.

Прийміть щиру подяку за вашу сміливість і витримку, за готовність у будь-яку мить прийти на допомогу.

Нехай Пресвята Богородиця, яка є вашою покровителькою, оберігає вас від всіх бід і негараздів. Нехай мир і злагода панують у ваших домівках. Міцного вам здоров’я, наснаги та терпіння у вашій нелегкій праці. В час, коли ви бережете людські життя, нехай оберігає вас Господь Бог і обдаровує своїми щедротами!

Зі щирою повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської сільської ради Маргарита МЕДВЕДЮК.