Вже традиційно у нашій державі відзначається День адміністратора центрів надання адміністративних послуг!

Дата: 06.09.2021 09:08

Щиро вітаємо усіх хто працює в ЦНАПах з професійним святом, яке відзначається сьогодні, 6 вересня! У цей святковий день ЦНАПи живуть своїм звичним життям. Так само як і щодня, відвідувачі мають можливість отримати якісні послуги. Прийміть щиру вдячність за сумлінну працю, високий професійний рівень, самовіддачу та результативність у виконанні фахових обов’язків. В цей знаковий і святковий день хочемо побажати усім вам невичерпної енергії, натхнення, професійного росту, радості від життя і удачі! Бажаємо вам міцного здоров'я, вдячних відвідувачів, пошани від керівництва та нових звершень. Зі щирою повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської громади Маргарита МЕДВЕДЮК.