Шановні підприємці Ганнопільської громади! Щиро вітаємо вас із професійним святом!

Дата: 03.09.2021 14:30

Підприємницька діяльність — це один із способів реалізувати свій талант економіста або бізнесмена і гідно заробляти не тільки на своє життя, але й створювати робочі місця для інших. Ви забезпечуєте жителів необхідними товарами і послугами, берете участь в благодійних акціях, і робите значний внесок у поповнення місцевого бюджету. Тому кожен, хто зважився на ведення власної справи, гідний всяких похвал. Висловлюємо подяку всім підприємцям за наполегливу працю та активну громадянську позицію, високий професіоналізм та ініціативність. Бажаємо вам впевненості у власних силах, мінімального ризику в діяльності, міцного здоров’я та незламної віри для втілення нових бізнес-проектів, невичерпної вам енергії. Нехай започаткована справа активно розвивається та приносить гідні результати. Невичерпного оптимізму, нових ідей та вдячних клієнтів! З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської громади Маргарита МЕДВЕДЮК.